PAPRYKA TOPERO SŁODKA CZERWONA POMIDOROWA

2,99 zł
PAPRYKA TOPERO SŁODKA CZERWONA POMIDOROWA
Ilość

UNIKALNE ODMIANY POMIDORÓW I PAPRYK !

GWARANTUJEMY CZYSTOŚĆ ODMIAN I DOZNANIA SMAKOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Jesteśmy ekologicznym gospodarstwem zajmującym się od ponad 17 lat uprawą warzywniczą, szczególnie pomidorów i papryk. W ekologiczny sposób pozyskujemy materiał nasienny, wolny od GMO.

Oferujemy ponad 400 unikalnych odmian pomidorów i 50 odmian papryk.

Żadnej z tych odmian nie znajdziesz w polskich sklepach, ale gwarantujemy, że z nami znajdziesz swoje pomidorowe ideały!

 

Papryka pomidorowa Topero

Przedmiotem aukcji jest zestaw 10 szt nasion papryki pomidorowej Topero.

Oferowana odmiana to odmiana średnio wczesna. Roślina o zwartym pokroju. Słodka papryka w kształcie pomidora o czerwonym kolorze. Miąższ jest mięsisty i delikatny w smaku.

WARUNKI UPRAWY

Wysiew nasion od połowy marca do końca pierwszej dekady kwietnia w pomieszczeniach o temp. 22-25°C. Rozsadę pikować do doniczek. Nie wymaga cięcia i palikowania. Paprykę należy sadzić w gruncie w miejscach nasłonecznionych, zacisznych, na glebie próchnicznej, pulchnej i dostatecznie wilgotnej. Idealnie nadaje się do uprawy w donicach

ZASTOSOWANIE

Do sałatek, sals, makaronów, faszerowania np. mięsem oraz pieczenia, także jako przyprawa do zup, sosów, domowych przetworów, leczo, zupa gulaszowa, paprykę faszerowaną, czy jako dodatek do sałatek itp.

 

Smak i zapach pomidorów oraz papryk wyhodowanych na własnej działce jest niepowtarzalny i bezcenny.

Jak nie spróbujesz, wiele stracisz…

Wszystkie oferowane nasiona są wolne od modyfikacji genetycznych, nie są odmianami heterozyjnymi.

POLECAMY POMIDORY I PAPRYKI ZE WZGLĘDU NA BOGACTWO ANTYOKSYDANTÓW !!!

Antyoksydanty zawarte w owocach i warzywach chronią każdego z nas przed ryzykiem zachorowania na nowotwory, choroby układu krążenia, cukrzycę, choroby stawów, zaćmę. Podnoszą ogólną odporność organizmu na zakażenia i infekcje, łagodzą przebieg wielu chorób.

Na innych aukcjach znajdziesz wiele odmian: od bardzo starych, zapomnianych, do tych najnowszych, pomidory białe, żółte, czerwone, różowe, pomarańczowe, brązowe, fioletowe, czarne, wielokolorowe (pełna gama kolorystyczna), pomidory z Rosji, pomidory giganty oraz koktajlowe, przecierowe, wysoko rosnące, karłowe, doniczkowe itp., itd.

 

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 50 zł - dołączymy dodatkowy zestaw nasion pomidora wybrany przez nasz sklep.

Przy zakupie powyżej 200 zł - DOSTAWA GRATIS

 

Specyficzne kody