POMIDOR BLUEBERRY

6,50 zł
POMIDOR BLUEBERRY - od mojepomidory
Ilość

UNIKALNE ODMIANY POMIDORÓW !

GWARANTUJEMY CZYSTOŚĆ ODMIAN I DOZNANIA SMAKOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Jesteśmy ekologicznym gospodarstwem zajmującym się od ponad 17 lat uprawą warzywniczą, szczególnie pomidorów. W ekologiczny sposób pozyskujemy materiał nasienny, wolny od GMO.

Oferujemy ponad 400 unikalnych odmian pomidorów.

Żadnej z tych odmian nie znajdziesz w polskich sklepach, ale gwarantujemy, że z nami znajdziesz swoje pomidorowe ideały!

 

Pomidor Blueberry

Bardzo bogata w antocyjany, które są silnymi antyoksydantami odmiana czarnego pomidora koktajlowego pochodząca ze Stanów Zjednoczonych z Oregon State University.

Owoce okrągłe, niewielkie o czarno-czerwonej skórce. Intensywność wybarwienia skórki zależy od bezpośredniego nasłonecznienia, co oznacza, że im więcej słońca otrzymuje owoc, tym ciemniejsza jest jego skórka.

Ciekawostką jest to, że pomimo ciemnej skórki miąższ jest intensywnie czerwony. Pomidorki mają ciekawy wyważony pomiędzy kwaskiem i słodyczą delikatny smak.

Odmiana oprócz pięknego egzotycznego wyglądu ma też inną ważną zaletę – jest bardzo odporna na choroby i owocuje nieskończenie do końca sezonu.

Może być uprawiany w gruncie, w donicach i pod osłonami.

Idealny do bezpośredniego spożycia.

 

Cechy pomidora:

Kolor: czarny

Owoce: 40-50 g

Okres wegetacji: 75 dni

Typ pomidora: wysoki

Ilość nasion: min. 10 szt.

 

1 opakowanie = minimum 10 szt. nasion

 

Smak i zapach pomidorów wyhodowanych na własnej działce jest niepowtarzalny i bezcenny.

Jak nie spróbujesz, wiele stracisz…

Wszystkie oferowane nasiona są wolne od modyfikacji genetycznych, nie są odmianami heterozyjnymi.

POLECAMY POMIDORY ZE WZGLĘDU NA BOGACTWO ANTYOKSYDANTÓW !!!

Antyoksydanty zawarte w owocach i warzywach chronią każdego z nas przed ryzykiem zachorowania na nowotwory, choroby układu krążenia, cukrzycę, choroby stawów, zaćmę. Podnoszą ogólną odporność organizmu na zakażenia i infekcje, łagodzą przebieg wielu chorób.

Na innych aukcjach znajdziesz wiele odmian: od bardzo starych, zapomnianych, do tych najnowszych, pomidory białe, żółte, czerwone, różowe, pomarańczowe, brązowe, fioletowe, czarne, wielokolorowe (pełna gama kolorystyczna), pomidory z Rosji, pomidory giganty oraz koktajlowe, przecierowe, wysoko rosnące, karłowe, doniczkowe itp., itd.

 

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 50 zł - dołączymy dodatkowy zestaw nasion pomidora wybrany przez nasz sklep.

Przy zakupie powyżej 200 zł - DOSTAWA GRATIS

 

Specyficzne kody