POMIDOR PURPLE DRAGON

4,00 zł
POMIDOR PURPLE DRAGON - od mojepomidory
Ilość

UNIKALNE ODMIANY POMIDORÓW !

GWARANTUJEMY CZYSTOŚĆ ODMIAN I DOZNANIA SMAKOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Jesteśmy ekologicznym gospodarstwem zajmującym się od ponad 17 lat uprawą warzywniczą, szczególnie pomidorów. W ekologiczny sposób pozyskujemy materiał nasienny, wolny od GMO.

Oferujemy ponad 400 unikalnych odmian pomidorów.

Żadnej z tych odmian nie znajdziesz w polskich sklepach, ale gwarantujemy, że z nami znajdziesz swoje pomidorowe ideały!

 

POMIDOR

PURPLE DRAGON

Przedmiotem aukcji jest zestaw 10 szt. nasion pomidora, który został wyhodowany przez Marka McCaslina z Frogsleap Farm. Swoją nazwę, która w tłumaczeniu oznacza „fioletowy smok” zawdzięcza Dean’owi Slaterowi z Copemish w stanie Michigan.

Krzak wysoko rosnący, wczesny i super produktywny.

Owoce niewielkie, o jajowatym kształcie. Skórka paskowana, pomarańczowo-czerwono-purpurowa. Ten fioletowy pigment zawarty w skórce i miąższu owoców zawiera mnóstwo antocyjanów, chroniących nas m. in. przed chorobami nowotworowymi.

Miąższ soczysty, słodki, łagodny i zrównoważony z charakterystycznym aromatem typowym dla odmian ciemnych.

 

Smak i zapach pomidorów wyhodowanych na własnej działce jest niepowtarzalny i bezcenny.

Jak nie spróbujesz, wiele stracisz…

Wszystkie oferowane nasiona są wolne od modyfikacji genetycznych, nie są odmianami heterozyjnymi.

POLECAMY POMIDORY ZE WZGLĘDU NA BOGACTWO ANTYOKSYDANTÓW !!!

Antyoksydanty zawarte w owocach i warzywach chronią każdego z nas przed ryzykiem zachorowania na nowotwory, choroby układu krążenia, cukrzycę, choroby stawów, zaćmę. Podnoszą ogólną odporność organizmu na zakażenia i infekcje, łagodzą przebieg wielu chorób.

Na innych aukcjach znajdziesz wiele odmian: od bardzo starych, zapomnianych, do tych najnowszych, pomidory białe, żółte, czerwone, różowe, pomarańczowe, brązowe, fioletowe, czarne, wielokolorowe (pełna gama kolorystyczna), pomidory z Rosji, pomidory giganty oraz koktajlowe, przecierowe, wysoko rosnące, karłowe, doniczkowe itp., itd.

 

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 50 zł - dołączymy dodatkowy zestaw nasion pomidora wybrany przez nasz sklep.

Przy zakupie powyżej 200 zł - DOSTAWA GRATIS

 

Specyficzne kody