POMIDOR DR FROSTED RED

7,50 zł
POMIDOR DR FROSTED RED
Ilość

UNIKALNE ODMIANY POMIDORÓW I PAPRYK !

GWARANTUJEMY CZYSTOŚĆ ODMIAN I DOZNANIA SMAKOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Jesteśmy gospodarstwem rolnym zajmującym się od ponad 18 lat ekologiczną uprawą warzywniczą, szczególnie pomidorów i papryk. W ekologiczny sposób pozyskujemy materiał nasienny, wolny od GMO.

Oferujemy ponad 500 unikalnych odmian pomidorów i 100 odmian papryk.

Żadnej z tych odmian nie znajdziesz w polskich sklepach, ale gwarantujemy, że z nami znajdziesz swoje pomidorowe ideały!

 

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw 10 szt. nasion pomidora koktajlowego bardzo rzadkiej odmiany stworzonej w 2009 roku przez hodowcę z Kanady.

I nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż owoce poryte są meszkiem, który sprawia, iż wyglądają, jak oszronione lub wyjęte z zamrażarki.

Owoce idealnie okrągłe o wyjątkowym orzeźwiająco słodkim smaku i bardzo cienkiej, czerwonej skórce pokrytej delikatnym meszkiem dosłownie rozpływają się w ustach ! Osiąga wagę ok. 10-20 g.

Krzak wysoko rosnący i owocujący na każdym piętrze bardzo obficie.

Owoce osiągają dojrzałość po około 82 dniach od wysadzenia. Roślina wysoko rosnąca, wymaga palikowania lub podwiązywania.

Idealny dla najmłodszych, w podróż, do śniadaniówki ucznia, oraz jako przekąska.

Może być uprawiany zarówno w tunelu, pod gołym niebem jak również w donicach i skrzynkach.

 

Smak i zapach pomidorów oraz papryk wyhodowanych na własnej działce jest niepowtarzalny i bezcenny.

Jak nie spróbujesz, wiele stracisz…

Wszystkie oferowane nasiona są wolne od modyfikacji genetycznych, nie są odmianami heterozyjnymi.

POLECAMY POMIDORY ZE WZGLĘDU NA BOGACTWO ANTYOKSYDANTÓW !!!

Antyoksydanty zawarte w owocach i warzywach chronią każdego z nas przed ryzykiem zachorowania na nowotwory, choroby układu krążenia, cukrzycę, choroby stawów, zaćmę. Podnoszą ogólną odporność organizmu na zakażenia i infekcje, łagodzą przebieg wielu chorób.

Na innych aukcjach znajdziesz wiele odmian: od bardzo starych, zapomnianych, do tych najnowszych, pomidory białe, żółte, czerwone, różowe, pomarańczowe, brązowe, fioletowe, czarne, wielokolorowe (pełna gama kolorystyczna), pomidory z Rosji, pomidory giganty oraz koktajlowe, przecierowe, wysoko rosnące, karłowe, doniczkowe itp., itd.

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 50 zł - dołączymy dodatkowy zestaw nasion pomidora wybrany przez nasz sklep.

Przy zakupie powyżej 200 zł - DOSTAWA GRATIS

 
 

Specyficzne kody